BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

☑ prisiminti mane

susigrūdu ausines ir einu. einu ir einu ir einu. suku ratus, stengiuosi peršokti balas.
žmonės eina pagal muziką, mašinos lekia mušdamos į taktą, o lapai skraido kaip tobuliausias staccato. Kadangi alkoholis neturėjo progos praskalauti mano kepenų per pastaruosius du mėnesius, o cigaretės dingo taip pat nepastebimai, kaip tu, tenkinuosi pasauliu. svaiginuosi nušalusiais pirštais arba verdančiu dušu ir atbukusiom nervų galūnėmis. Pasaka.

neturiu nuomonės apie tai, kas įvyko, nes kiekvieną kartą iššukavęs savo mintis, pakeičiu poziciją. Tu nesi kalta dėl to, nesu kaltas ir aš. nesigailiu nieko. pridėjęs ranką prie širdies galiu tai pakartoti, nes esu dėkingas - aš buvau laimingas, laimingas esu supratęs, kad laimė yra labai sunkiai pasiekiamas dalykas ir kiek kartų įstrigo mano ranka, norint ištraukti visus saldainius iš stiklainio. Juk aš geras, kai man paranku, ar ne?

2015.05.13
Ar tu tiesiog kabiniesi nagais į tai, kas kadaise tau buvo brangu, nors dabar tai neatrodo taip vertinga ar būtina?  Nemanau, kad tavo elgesys ar sprendimai yra neapgalvoti. Net jeigu ir šneki apie prastus pasirinkimus. Pasirinkimai yra pasirinkimai. Žinai, kad jie nėra priimami be dvejonės.

I finally worked it out

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą